Достапни линкови

Кина со ново оружје во трговската војна со САД


Кина со ново оружје во трговската војна со САД
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Индексите на Вол стрит и на другите светски берзи забележаа пад откако инвеститорите покажаа загриженост дека трговската војна меѓу САД и Кина би можело да и нанесе трајна штета на светската економија.

Категории

XS
SM
MD
LG