Достапни линкови

Бугарија по големиот сајбер напад: „Живеам во постојан страв“


Бугарија по големиот сајбер напад: „Живеам во постојан страв“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Бугарите живееат во голем страв откако во неодамна откриениот сајбер напад врз даночната агенција беа компромитирани финансиските записи на скоро секоја бугарска возрасна личност.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG