Достапни линкови

Се вратив од Америка, за прво да се докажам дома


Се вратив од Америка, за прво да се докажам дома
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Да се има трпение, едноставно да се работи и се ќе си дојде на свое место, вели младиот музички продуцент Драги Иванов. Тој се врати од Америка, со диплома од Беркли и работно искуство во Лос Анџелес. Една од причините зошто се вратил е волјата да создава во Македонија. Што има да порача Драги?

Категории

XS
SM
MD
LG