Достапни линкови

Стефанова - Сè што излегло од СЈО е со потпис на Катица Јанева


Стефанова - Сè што излегло од СЈО е со потпис на Катица Јанева
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Специјалната обвинителка Ленче Ристоска денеска упати апел за побрзо расчистување на случајот „Рекет“ и застана во одбрана на интегритетот на СЈО. Обвинителка Лиле Стефанова додаде дека сите списи и одлуки кои излегле од СЈО ги потпишала специјалната овбинителка Катица Јанева.

Категории

XS
SM
MD
LG