Достапни линкови

Новата американска амбасадорка ги предаде акредитивите


Новата американска амбасадорка ги предаде акредитивите
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Новоименуваната амбасадорка на САД во земјава Кејт Брнс денеска ги предаде акредитивните писма на претседателот Стево Пендаровски и на министерот за надворешни работи Никола Димитров.

Категории

XS
SM
MD
LG