Достапни линкови

Казните не допираат до совеста


Казните не допираат до совеста
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Во Скопје, особено во центарот, владее сообраќаен хаос. Само минатата недела ЈП ПОЦ напишало 292 казни за непрописно паркирани возила. Но, свеста кај возачите не се менува.

Категории

XS
SM
MD
LG