Достапни линкови

Казните не допираат до совеста


Казните не допираат до совеста
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:56 0:00

Во Скопје, особено во центарот, владее сообраќаен хаос. Само минатата недела ЈП ПОЦ напишало 292 казни за непрописно паркирани возила. Но, свеста кај возачите не се менува.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG