Достапни линкови

Мицотакис доби удар од доверителите: договореното си е договорено


Мицотакис доби удар од доверителите: договореното си е договорено
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Грчките кредитори отворено ги отфрлија повиците од новата конзервативна влада за олеснување на драконските буџетски услови договорени како дел од програмата за спасување. Тие порачаа дека Грција сé уште има строги фискални цели за исполнување.

XS
SM
MD
LG