Достапни линкови

Менталното здравје кај младите е табу тема


Менталното здравје кај младите е табу тема
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Тим од петтмина млади ентузијасти, наречен АндроМета, освоија награда од УНИЦЕФ за својата апликација Speak Out. Целта им е да се зближат младите, да си помагаат и да сфатат дека не се сами, вели Александра Поповска, член на тимот АндроМета. Што имаат да порачаат тие?

Категории

XS
SM
MD
LG