Достапни линкови

Едните бараа еднаквост, а другите традиционални вредности


Едните бараа еднаквост, а другите традиционални вредности
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00

Во Скопје речиси истовремено тргнаа Парадата на гордоста и Маршот на гордоста, собраните поминаа по исти улици, а завршија на различни места- првите во Градскиот парк, вторите пред Соборниот храм.

Категории

XS
SM
MD
LG