Достапни линкови

„Бесни“ спортски возила на плоштад Македонија


„Бесни“ спортски возила на плоштад Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Денеска во центарот на Скопје беа преставени 30-тина ексклузивни спортски возила од светска класа. Минувачите имаа можност да ги разгледаат и да фотографираат. Манифестацијата е организрана од „Onelife rally" која овие возила ги претставува низ повеќе европски градови.

Категории

XS
SM
MD
LG