Достапни линкови

Граѓаните ниту го знаат, ниту се задоволни од министерот за екологија


Граѓаните ниту го знаат, ниту се задоволни од министерот за екологија
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Граѓаните се незадоволни од работата на министерот и Министерството за животна средина, и сметаат дека може многу повеќе да се стори. Покрај тоа, повеќето ниту слушнале за Садула Дураки.

Категории

XS
SM
MD
LG