Достапни линкови

Власта и опозицијата се обвинуваа за криминал


Власта и опозицијата се обвинуваа за криминал
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Наместо за индивидуалните решенија во владината реконструкција, пратениците во Собранието се расправаа која Влада направила поголем криминал, а која донела поголеми економски резултати.

XS
SM
MD
LG