Достапни линкови

Скопски приказни за подобро Скопје


Скопски приказни за подобро Скопје
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:20 0:00

„Запознај ги скопјани“ е иницијатива за Скопје да стане подобро место за живеење. Истовремено има за цел и за споделување на спомените на скопјани, за нивните забелешки и критики, за градот. Александар Лазоски, од тимот на „Запознај ги скопјани“, открива дека досега доставиле два извештаи со забелешки до градските служби. Што има да порача тој?

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG