Достапни линкови

Кавкијанскиот круг во високото образование


Кавкијанскиот круг во високото образование
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:11:33 0:00

Просториите каде што се создаваат филмските и театарските уметници во земјава се распаѓаат од дотраеност во бараки кои не се реновирани а се стари половина век. Преселувањето во новиот објект кој започна да се гради пред неколку години засега е невозможно од заплеткани причини.

Категории

XS
SM
MD
LG