Достапни линкови

Кој знае, има; ЕУ фондовите и умешноста


Кој знае, има; ЕУ фондовите и умешноста
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:59 0:00

Европска унија како нешто далечно и странско или Европска унија како нешто тукашно и домашно. Во ова издание на „Темата на неделата“ зборуваме за тоа дали и како може Европа да е тука, кај нас.

XS
SM
MD
LG