Достапни линкови

Владее седум јазици и се изразува на два блога


Владее седум јазици и се изразува на два блога
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:41 0:00

Тинејџерот Емрах Јусуфоски е еден од ретките кој може да се изрази на седум јазици, и кој ги споделува својата креативност и своите идеи на два блогови. Што има да порача Емрах?

XS
SM
MD
LG