Достапни линкови

Кралски банкет за Трамп во Лондон


Кралски банкет за Трамп во Лондон
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Во рамките на тридневната официјална посета на Британија американскиот претседател Доналд Трамп беше почестен со раскошен државен банкет приреден од кралицата Елизабета. Но во Лондон и протести против Трамп.

Категории

XS
SM
MD
LG