Достапни линкови

Скопје ја слави европската титула на Вардар


Скопје ја слави европската титула на Вардар
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Илјадници се собраа во центарот на Скопје за да ја прослават втората европска титула на ракометниот клуб Вардар кој во финалето го совлада Веспрем

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG