Достапни линкови

Пендаровски: Размената на територии нема да донесе ништо добро


Пендаровски: Размената на територии нема да донесе ништо добро
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Тензиите на Косово се смируваат, а и да има слична ситуација во иднина, тоа нема да биде со таков интензитет за да може да ја загрози безбедносната состојба во Македонија, вели претседателот Стево Пендаровски.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG