Достапни линкови

Рамазан не е само за постење, туку и за Фејсбук


Рамазан не е само за постење, туку и за Фејсбук
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Забавените активности на Рамазан го зголемуваат до максимум времето поминато на социјалните медиуми на Блискиот Исток. Во Обединетите Арапски Емирати, технолошките компании наоѓаат начини за таргетирање на потрошувачите во текот на муслиманскиот свет месец.

XS
SM
MD
LG