Достапни линкови

Лидерите на ЕУ во спор околу врвните функции во Брисел


Лидерите на ЕУ во спор околу врвните функции во Брисел
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Лидерите на Европската унија го оддржаа првиот круг разговори во Брисел околу тоа кој треба да ги предводи клучните институции на Унијата во следните пет години.

Категории

XS
SM
MD
LG