Достапни линкови

Трамп: САД е место за генијални, а не за семејни имигранти


Трамп: САД е место за генијални, а не за семејни имигранти
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Американскиот претседател Доналд Трамп го претстави неговиот имиграциски план кој предвидува фаворизирање талентирани, „брилијантни“ имигранти со изразени вештини и знаења.

XS
SM
MD
LG