Достапни линкови

ЕУ дебата: Британија е „Игра на тронови“ на стероиди


ЕУ дебата: Британија е „Игра на тронови“ на стероиди
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Шестмина кандидати на европските политички партии за највисоката работа во Европската комисија на синоќешната дебата се судрија околу растечкиот замор во Европската унија.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG