Достапни линкови

BBG Affiliates

Ароганцијата и непотизмот- критериуми за „метлата“


Ароганцијата и непотизмот- критериуми за „метлата“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

По враќањето од одморот премиерот Зоран Заев рече дека ги искористил деновите за концепирање на одлуките, а промените во владините структури ги најави за јуни. Слободните денови, вели ги искористил со другарите, надвор од државата.

XS
SM
MD
LG