Достапни линкови

СДСМ слави, ВМРО - ДПМНЕ најави политички пекол


СДСМ слави, ВМРО - ДПМНЕ најави политички пекол
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Во седиштето на СДСМ нивниот кандидат Стево Пендаровски заедно со партиското раководство ја прослави победата. Во ВМРО-ДПМНЕ нивната кандидатка Гордана Сиљановска Давкова рече дека не мисли оти како поединец ја загубила битката.

Категории

XS
SM
MD
LG