Достапни линкови

Можните идни претседатели на ЕК за иднината на ЕУ


Можните идни претседатели на ЕК за иднината на ЕУ
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Четворицата водечки кандидати за врвната функција во Европската унија ја истакнаа својата визија за иднината на блокот за време на јавната дебата во Фиренца.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG