Достапни линкови

Изборните кампањи и говорот на омраза


Изборните кампањи и говорот на омраза
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:12 0:00

Оган кој брзо се шири, тешко се гаси. Затоа, како што велат, најдобро е да се превенира. Во „Темата на неделата“ зборуваме за говорот на омраза за време на изборните кампањи.

Категории

XS
SM
MD
LG