Достапни линкови

Првата средба меѓу Путин и Ким со надежи за соработка


Првата средба меѓу Путин и Ким со надежи за соработка
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Рускиот претседател Владимир Путин и севернокорејскиот лидер Ким Џонг Ун одржаа тет а тет средба во Владивосток по што следуваа разговори на поширокоите делагации меѓу двете страни.

XS
SM
MD
LG