Достапни линкови

Пораката на Путин од средбата со Ким Џонг Ун


Пораката на Путин од средбата со Ким Џонг Ун
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Рускиот претседател Владимир Путин на 25 април во Владивосток ќе се сретне со лидерот на Северна Кореја Ким Џонг Ун, соопштено е и во Москва и во Пјонгјанг. Со тоа е ставен крај на шпекулациите за тоа кога и каде ќе се случи овој долгочекуван самит.

XS
SM
MD
LG