Достапни линкови

Триумфализам и прифатени пораки од граѓаните


Триумфализам и прифатени пораки од граѓаните
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

По преспиената изборна ноќ, двете најголеми политички партии се огласија денеска за изборните математики. Вината за малата излезност и послабите резултати годинава власта делумно ја признава, додека опозицијата тоа и го припишува на апатичноста поради владините политики.

XS
SM
MD
LG