Достапни линкови

Изборите во светските агенции: тесна трка со слаб одѕив


Изборите во светските агенции: тесна трка со слаб одѕив
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Во Северна Македонија се гласаше за нов претседател на првите избори откако земјата го смени името, Страхувањата за слабиот одѕив остануваа и пред вториот круг закажан за две недели, наведуваат светските новински агенции.

Категории

XS
SM
MD
LG