Достапни линкови

Што би промениле ако сте претседател?


Што би промениле ако сте претседател?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:16 0:00

Ги прашавме младите кои се нивните идеи за промените што треба да ги донесе претседателот. Меѓу проблемите кои ги набројаа се корупцијата, сиромаштијата, можности за младите...

Категории

XS
SM
MD
LG