Достапни линкови

Врската меѓу Зеленски и олигархот Коломојски


Врската меѓу Зеленски и олигархот Коломојски
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Украинскиот претседателски кандидат Володимир Зеленски води кампања како аутсајдер кој ќе ја исчисти политиката, но тој е поддржан од еден од најбогатите луѓе во земјата.

XS
SM
MD
LG