Достапни линкови

Иванова: Ни требаат вистински вредности наместо привид


Иванова: Ни требаат вистински вредности наместо привид
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:11:07 0:00

Пијанистката Дуња Иванова и припаѓа на генерацијата исклучително образовани и плодни македонски творци. Таа вели дека на идните генерации треба да да им овозможиме едно цврсто тло, општество во кое ќе сакаат да останат, да вложуваат, да пораснат.

XS
SM
MD
LG