Достапни линкови

Претседателски ибори 2019 - Забрането е семејно и гласање за друг


Претседателски ибори 2019 - Забрането е семејно и гласање за друг
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Гласачите треба да гласаат во свое име, забрането е семејно, групно и гласање во име на друг.

XS
SM
MD
LG