Достапни линкови

Претседателски избори 2019 - Како се гласа?


Претседателски избори 2019 - Како се гласа?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Право на глас имаат државјаните кои се запишани во избирачкиот список, доколку некого го нема во списокот треба да се обрати до ДИК.

XS
SM
MD
LG