Достапни линкови

Зошто жените живеат подолго од мажите?


Зошто жените живеат подолго од мажите?
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:29 0:00

Стилот на живеење, исханата, работата; се клучни елементи за животниот век на луѓето. Најновите истражувања покажаа дека мажите, за разлика од жените помалку се грижат за својата здравствена состојба

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG