Достапни линкови

Река - Повеќе проблеми нè чекаат на патот кон ЕУ


Река - Повеќе проблеми нè чекаат на патот кон ЕУ
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:12:42 0:00

Со зачленување во НАТО, ние сме земја членка и сега треба да се концентрираме на другиот стратешки дел од мојата кампања, а тоа е започнување на преговорите за членство во ЕУ. Tука ќе имаме повеќе проблеми, вели претседателскиот кандидат Блерим Река.

XS
SM
MD
LG