Достапни линкови

„Џиновска продавница за фантазии“


„Џиновска продавница за фантазии“
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Со втората џиновска сликовница, Бистра Георгиева отвора нови светови на полиците во детските библиотеки. Таа смета дека секој што има нешто што тлее во него, треба да најде начин да го сподели. Што друго има да порача Георгиева?

Категории

XS
SM
MD
LG