Достапни линкови

Корупцијата (не)може да се победи?!


Корупцијата (не)може да се победи?!
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:07 0:00

Судбината на Специјалното јавно обвинителство деновиве е во рацете на политичарите. Впрочем со нивна согласност е и формирано пред три ипол години. Што може да се очекува?

XS
SM
MD
LG