Достапни линкови

Србија, Црна Гора и Албанија во знакот на антивладини протести


Србија, Црна Гора и Албанија во знакот на антивладини протести
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Илјадници луѓе деновиве се на улиците во Белград, Подгорица и Тирана. Организирани од опозициските партии нивните главни барања се оставка на владниот естаблишмент и предвремени избори.

XS
SM
MD
LG