Достапни линкови

Ќосето, Ченто и Југ сакаат да останат во притвор


Ќосето, Ченто и Југ сакаат да останат во притвор
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00

Највисока казна од 18 години затвор доби поранешниот директор на БЈБ Митко Чавков.Осудените Јане Ченто, Игор Југ и Горанчо Ангелв - Ќосето рекоа дека сакаат да останат во притвор до правосилност на предусите.

Категории

XS
SM
MD
LG