Достапни линкови

Граѓански надежи и очекувања од новиот претседател


Граѓански надежи и очекувања од новиот претседател
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Дали е можно да имаме претседател кој обединува и колку актуелните кандидати можат да ги исполнат нивните очекувања. Каков претседател сакате, ги праша РСЕ граѓаните на Скопје.

XS
SM
MD
LG