Достапни линкови

Цвеќиња за еднаквост, Меѓународен ден на жената


Цвеќиња за еднаквост, Меѓународен ден на жената
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

По повод 8-ми март, Меѓународниот ден на жената, толпи купувачи одат во еден од најголемите цветни пазари во Москва. Меѓу нив најмногубројни се бизнисмените кои купуваат цвеќиња за жените вработени кај нив.

XS
SM
MD
LG