Достапни линкови

ЕУ страхува од партии финансирани од странски сили


ЕУ страхува од партии финансирани од странски сили
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:16 0:00

Претседателот на Европскиот совет Доналд Туск ги повика гласачите од целиот континент да ги отфрлат антиевропските партии. Тој прецизира дека тие биле формирани од непријателски странски сили.

XS
SM
MD
LG