Достапни линкови

САД бараат од Косово времено укинување на таксите


САД бараат од Косово времено укинување на таксите
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00

Новонаименуваниот помошник државен секретар на САД, Филип Рикер,од Скопје упати пораки до земјите од Западен Балкан за помирување и решавање на децениските меѓусоседски спорови.

XS
SM
MD
LG