Достапни линкови

Нетанјаху тврди дека не е виновен за корупција


Нетанјаху тврди дека не е виновен за корупција
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху се соочува со обвинувања во три случаи на корупција. Со тоа се зголеми неизвесноста околу изгледите за негов реизбор.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

Категории

XS
SM
MD
LG