Достапни линкови

Реформите во медиумите вистински тест за власта


Реформите во медиумите вистински тест за власта
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:12:29 0:00

Вистински тест се реформите со кои треба да се раскинат врските и релациите на власта - бизнис центрите на моќ со медиумите на начин што медиумите може да бидат корумпирани, вели претседателот на ЗНМ, Младен Чадиковски во неделното интервју на Радио Слободна Европа.

Категории

XS
SM
MD
LG