Достапни линкови

Луѓето се проблем за кучињата скитници


Луѓето се проблем за кучињата скитници
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:52 0:00

Навистина се проблем. Гладни се и бесни, а со тоа и опасни. Зборуваме за кучињата скитници. Но, дали овој проблем е нерешлив како што изгледа кај нас или сепак постојат некои решенија.

Категории

XS
SM
MD
LG