Достапни линкови

Фирмите злоупотребуваат, а системот е со попреченост


Фирмите злоупотребуваат, а системот е со попреченост
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Александар Велески иако има церебрална парализа, работи на компјутер од дома, но заедно со родителите, прават обиди да се вработи. Меѓутоа, попреченост има во системот, велат тие. Неговиот татко, Зоран апелира сите млади да бидат упорни за да го сменат системот.

Категории

XS
SM
MD
LG